1982 Views

NM innendørs: I helga braker det løs i Ulsteinvik!

Februar 02, 2022
Skrevet av:

Kristin Roset

På lørdag og søndag braker det løs med NM innendørs i Ulsteinvik. En av de som er påmeldt er Hanne Mjøen Maridal. Hun skal løpe både 1500 meter og 3000 meter. I fjor løp hun 9:28.9 utendørs på sistnevnte distanse.

– Jeg ser mest fram til 3000 meter, da 1500 meter er litt i korteste laget for meg. Jo lengre, jo bedre for min del. Men det blir kjekt å prøve å få opp farten litt på 1500 også, sier den blide jenta som representerer Strindheim IL.

 

Hanne Mjøen Maridal i fjor vinter på trening i Ranheimshallen. Foto: Kristin Roset

Hvordan ser du på å konkurrere inne på vinteren?

– Jeg synes det blir veldig spennende, da jeg ikke har konkurrert siden starten av september. Litt vanskelig å si hva man går til, og hvor fort man kan løpe, så det blir gøy å se. Har trent bra siden oktober nå, etter at jeg var litt nede i august og september. Har tatt ting gradvis, og nå føler jeg meg sterkere enn på lang tid, forteller Hanne.

TIDSSKJEMA NM INNENDØRS

 

 

 

STARTLISTE

MS 400 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
16 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 49,11 48,95
26 Toralv Opsal Dimna IL 48,93
133 Fredrik Gerhardsen Øvereng Overhalla IL 47,28 47,03
105 Andreas Grimerud Moelven IL 47,49 47,49
108 Håvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 47,43 45,94
61 Oscar Alm Harestad Gneist,IL 49,48 49,48
110 Mauritz Kåshagen Moelven IL 48,18 46,88
95 Tobias Johansen IK Hind 49,54 49,54
63 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 47,65 47,65
62 Sindre Strønstad-Løseth Gneist,IL 49,85 49,85
123 Muhammed Dodou Jatta Norna-Salhus IL 47,38
19 Tor-Junor Kringstad Vedde BUL, IL i 48,19 47,93
223 Sigurd Clementsen Tyrving IL 52,35 52,35
66 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 46,50 46,50
177 Sigve Brandtzæg Hårberg Steinkjer Friidrettsklubb 50,68 50,39
171 Bastian Elnan Aurstad Steinkjer Friidrettsklubb 47,17 47,17

 

KS Kule 

 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
227 Hanna Emilie Hjeltnes Ullensaker/Kisa IL Friidrett 12,64 13,46
82 Hanna Haugsvær Haugesund Idrettslag Friidrett – gr 11,15 11,32
11 Lotta Flatum Brandbu IF 12,93 14,35
98 Nathalie Ommundsen Johnsen Kristiansands IF
132 Unni Olavsdotter Tveitå Otra IL 10,44 10,51
131 Emelia Tveitå Otra IL 12,76 13,01
53 Kristina Thunem Gloppen Friidrettslag 12,97

 

Para KS Kule 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
217 Ida Yessica Nesse Tyrving IL

 

KS 400 m

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
136 Ella Njaastad Skjesol Ranheim IL 56,38
44 Emma Skibstad Bekkevik Fredrikstad IF 59,67 59,67
188 Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK 54,24 53,96
45 Jamila Isman Fredrikstad IF 58,86 58,86
194 Kaitesi Auma Ertzgaard Tjalve, IK 54,33 54,33
115 Linn Oppegaard Moss IL 52,84 52,84
48 Nora Kollerød Wold Fredrikstad IF 55,34 54,53

 

U20 Kvinner Høyde u.t. 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
84 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,40
45 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,00
25 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 1,30

 

MS 60 m 

 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
221 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 7,16 7,16
156 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 7,19 7,19
236 Simen Nordheim Berg Vidar, Sportsklubben 7,19 7,14
152 Jonas Berggård Skåden Sandnes IL 7,22
96 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 7,43 7,24
91 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 8,71
117 Oliver Tollefsen Moss IL 7,25
76 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 7,35 7,04
125 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 6,81 6,77
23 Jonas André Ose Dimna IL 6,92
51 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 7,20
127 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 7,15 7,15
70 Even Meinseth Gular, IL 7,23 6,71
208 Christian Mensah Trondheim Friidrett 6,88
58 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 7,07 7,07
55 Amund Høie Sjursen Gneist,IL 6,78
170 Adrian Antero Kinnunen Steinkjer Friidrettsklubb 7,30
60 Ilunga Josue Kongolo Gneist,IL 7,22 7,0
196 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 7,09
149 Alexander Skrede Sandnes IL 7,11 7,11
153 Jonas Fjordholm Sandnes IL 7,20 7,20
212 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 7,22 7,22
101 Tobias Dybos Larsson Kristiansands IF 7,25
176 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 7,39 7,29
79 Erik Tanawat Mikkeljord Hattfjelldal IL 7,00
97 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 7,48
106 August Hemstad Moelven IL 7,07 7,07
18 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 7,24 7,24
42 Didrik Grøm Fredrikstad IF 7,32 6,94
144 Valentin Jensen Ringerike Friidrettsklubb 7,16 7,16
49 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 7,12 7,12
14 Jonathan Holen BUL, IL i 7,14
205 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 7,41 7,31
72 Jacob Vaula Gular, IL 6,72

 

KS 60 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
220 Miranda Lauvstad Tyrving IL 7,83
52 Emilie Engelbrektson Gloppen Friidrettslag 8,15 8,15
28 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 8,06
43 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 8,3
41 Mia Popovic Evensen FIK Orion 7,80
50 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 8,11 8,11
158 Synne Eikeland Sandnes IL 8,18
109 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 7,3
209 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 7,64 7,63
155 Selma Ims Sandnes IL 7,76 7,76
139 Nora Aune Ranheim IL 7,96 7,86
229 Elea Jørstad Bock Vidar, Sportsklubben 7,83
65 Una Haukanes Gneist,IL 7,8 7,8
102 Andrea Rooth Lambertseter IF 7,63
142 Sanna Johnsen Møkkelgård Ranheim IL 8,17 8,17
134 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 8,09 8,06
210 Alice Ulla Berg Tyrving IL 7,81 7,62
151 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 7,65 7,65
57 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 7,98 7,86
24 Kornelia Roppen Dimna IL 8,04
231 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 8,04
180 Stine Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 8,15
203 Vilde Humstad Aasmo Tjalve, IK 7,57
137 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 8,09 8,05
143 Synnøve Julseth Frantzen Ranheim IL 8,37
47 Mille Matilde Røsæg Fredrikstad IF
191 Emilie Sandberg Tjalve, IK 7,93
215 Helene Rønningen Tyrving IL 7,41 7,35
172 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 7,86 7,79
6 Pernille Sina Lund Bækkelagets SK 7,99 7,80
148 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 7,74
12 Angelica Okparaebo BUL, IL i 7,82
154 Live Haugstad Hilton Sandnes IL 7,50

 

U20 Menn Høyde u.t. 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
169 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 1,50
38 Teodor Heldal Fana IL 1,56
33 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 1,20
170 Adrian Antero Kinnunen Steinkjer Friidrettsklubb

 

MS Kule 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
54 Mathias Andreas Reksten Dale Gloppen Friidrettslag
121 Marcus Thomsen Norna-Salhus IL 20,85 21,09
126 Sven Martin Skagestad Norna-Salhus IL 17,22 18,21
118 Stig Ove Dahlen Selnes Namsen Friidrettsforening 15,19 15,85

 

KS 3000 m Kappgang 

 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
7 Malin Opdahl Beitstad IL 15,23,25 15,23,25
21 Fride Møller Flatin Dimna IL 14,15,32 14,15,32

 

MS 5000 m Kappgang 

 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
81 Andreas Døske Haugesund Idrettslag Friidrett – gr 24,01,2 23,09,56
103 Magnus Græsli Leinstrand IL 23,23,39 23,23,39

 

KS Tresteg 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
84 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 12,15 12,15
80 Sigrid Forsmo Kapskarmo Hattfjelldal IL 11,17 11,63
30 Frida Sætrum Fana IL 10,36 11,35
190 Elise Sanden Søvik Tjalve, IK 12,25 12,45
32 Mathilde Handeland Fana IL 11,15 11,17
219 Kristine Moland Leiknes Tyrving IL 11,46 11,46
124 Rachel Ombeni Norna-Salhus IL 12,64 12,64
116 Mathilde Sofie Karlsen Klokseth Moss IL 12,33 12,33
193 Hedda Kronstrand Kvalvåg Tjalve, IK 13,33 13,33
129 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 11,50 11,50

 

MS Høyde u.t. 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
168 Muamba Caleb Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 1,56
10 Kenneth Bjorvatn Birkenes IL 1,72
2 Alexander Nyberget Askim Idrettsforening 1,60 1,60
58 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 1,58
118 Stig Ove Dahlen Selnes Namsen Friidrettsforening 1,55

 

KS Stav 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
32 Mathilde Handeland Fana IL 3,24 3,33
8 Embla Matilde Njerve Bergens TF 3,40 3,45
235 Sara Benedikte Guttormsen Vidar, Sportsklubben 3,25 3,30
25 Sarah Saunes Moldskred Dimna IL 3,30 3,30
31 Kitty Augusta Friele Faye Fana IL 3,85 4,00
39 Tiril Malm Sunde Fana IL 3,25 3,60
15 Lene Onsrud Retzius BUL, IL i 4,50 4,51

 

MS 1500 m 

 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
225 Benjamin Olsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,48,37 3,48,37
75 Sondre Arne Hoff Gular, IL 3,51,36 3,49,94
73 Matias Andersen Førde Gular, IL 3,52,11 3,52,11
85 Halvor nymoen Herkules 3,52,45 3,52,45
4 Kristoffer Sagli Aure IL 3,49,72 3,49,72
163 Sondre Rishøi Selsbakk IF 3,49,23 3,49,23
13 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 4,06,88 4,06,88
88 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 4,03,80
69 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 3,57,96 3,54,89
68 Eivind Trym Wikshåland Gular, IL 3,47,87 3,47,87
226 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 3,40,03 3,40,03
67 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 3,48,79 3,43,66+
74 Mats Hauge Gular, IL 3,39,40 3,39,40
192 Ferdinand Kvan Edman Tjalve, IK 3,37,98+ 3,37,98+

 

KS 1500 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
237 Marte Hovland Vik IL 4,25,72 4,25,72
83 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett – gr 4,43,82 4,26,12
162 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 4,28,75 4,28,75
92 Sara Busic Idrettslaget Skjalg 4,22,77 4,20,13
222 Sigrid Alvik Tyrving IL 4,24,56 4,21,16
161 Maiken Homlung Prøitz Sarpsborg IL 4,35,62 4,35,62
213 Christine Næss Tyrving IL 4,20,88 4,20,88
145 Ina Halle Haugen Runar, IL 4,16,82 4,16,82
174 Grethe Tyldum Steinkjer Friidrettsklubb 4,24,12
183 Hanne Mjøen Maridal Strindheim il 4,33,56
56 Eli Anne Dvergsdal Gneist,IL 4,38,83
150 Christina Maria Toogood Sandnes IL 4,21,81 4,18,75
201 Solveig Cristina Hernandez Vråle Tjalve, IK 4,25,36 4,25,36

 

KS Høyde u.t. 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
214 Hedvig Kallåk Tyrving IL 1,41
98 Nathalie Ommundsen Johnsen Kristiansands IF 1,35
151 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 1,38
24 Kornelia Roppen Dimna IL 1,20
131 Emelia Tveitå Otra IL 1,30

 

MS Tresteg 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
97 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 13,50 13,50
189 Elias Sanden Søvik Tjalve, IK 14,97 14,97
204 Henrik Flåtnes Tønsberg Friidrettsklubb 15,55
1 Christian André Thomassen Aremark IF 14,18 14,18
33 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 14,02 14,02
199 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 14,94
128 Viljar Helgestad Gjerde Norna-Salhus IL 15,01 15,19
37 Sondre Vie Ytrearne Fana IL 14,67 15,09
232 Ingar Bratseth-Kiplesund Vidar, Sportsklubben 15,51 15,65
198 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 14,04 15,23

 

Para KS 60 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
175 Julie Lervik Saursaunet Steinkjer Friidrettsklubb
157 Sofie Østerbø Jansen Sandnes IL 14,28
147 Marte Aasvang Runar, IL
211 Ann Selda Deliler Tyrving IL 11,68
94 Ida-Louise Øverland IK Hind 8,54 8,41
217 Ida Yessica Nesse Tyrving IL 9,46

 

Para MS 60 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
99 Nikkolaj Gulbrandsen Kristiansands IF 8,72
125 Salum Ageze Kashafali Norna-Salhus IL 6,81 6,77
127 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL 7,15 7,15

 

Para MS m-utv.hemming 60 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
64 Trygve Havro Gneist,IL
178 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 8,6 8,4

 

Para MS 400 m

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
64 Trygve Havro Gneist,IL 58,18 58,18
112 Skjalg Kongssund Moelven IL
178 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 1,02,05 59,67

 

KS 200 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
166 Iselin Evensen Sømna IL 25,65 24,96
46 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 24,91 24,42
209 Marte Pettersen Trondheim Friidrett 24,04 24,00
6 Pernille Sina Lund Bækkelagets SK 25,90 25,50
172 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 25,60 25,60
215 Helene Rønningen Tyrving IL 24,16 23,27
210 Alice Ulla Berg Tyrving IL 25,27 24,92
143 Synnøve Julseth Frantzen Ranheim IL 25,80 25,80
154 Live Haugstad Hilton Sandnes IL 25,97 24,35
233 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 24,80 24,27
89 Elisabeth Slettum Idrettslaget Skjalg 23,39 23,39
142 Sanna Johnsen Møkkelgård Ranheim IL 25,98 25,98
137 Hannah Rebekah Murai-Ubby Ranheim IL 25,29 25,29
139 Nora Aune Ranheim IL 25,04 24,91
155 Selma Ims Sandnes IL 25,55 25,55
220 Miranda Lauvstad Tyrving IL 25,34 24,88
109 Maren Bakke Amundsen Moelven IL 24,00 24,00
78 Borghild Oline Holstad Hareid IL 25,66 25,66
134 Agnes Elisabeth Morud Ranheim IL 25,66 25,41
28 Laura Tietje Johanna van der Veen Fagernes IL 24,84 24,84
216 Ida Sophie Leir Tyrving IL 27,18 26,06
52 Emilie Engelbrektson Gloppen Friidrettslag 27,62 26,68
158 Synne Eikeland Sandnes IL 26,05

 

MS 200 m 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
221 Peter Horvati Svoren Tyrving IL 22,58 22,31
62 Sindre Strønstad-Løseth Gneist,IL 22,57 22,57
96 Knut Arvid Tibor Werge-Olsen Jotun IL 24,34 23,17
91 Mathias Hove Johansen Idrettslaget Skjalg 28,42
130 Magnus Reigstad Osterøy IL 22,43 22,43
117 Oliver Tollefsen Moss IL 22,69 22,55
110 Mauritz Kåshagen Moelven IL 21,36
108 Håvard Bentdal Ingvaldsen Moelven IL 21,37 21,37
19 Tor-Junor Kringstad Vedde BUL, IL i 21,91 21,91
105 Andreas Grimerud Moelven IL 21,95 21,95
51 Mats Rossland Hjørnevik Fyllingen IL (Allianse) 22,53 22,53
71 Filip Bøe Gular, IL 21,42 21,38
208 Christian Mensah Trondheim Friidrett 22,47 21,47
156 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 22,55 22,36
107 Carl Emil Kåshagen Moelven IL 22,11 21,39
61 Oscar Alm Harestad Gneist,IL 22,50 22,50
49 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 22,73 22,73
196 Kenny Emi Tijani-Ajayi Tjalve, IK 21,37 21,37
149 Alexander Skrede Sandnes IL 22,97 22,19
212 Christian Nicholas Wright Tyrving IL 22,99 22,94
101 Tobias Dybos Larsson Kristiansands IF 23,81 23,81
63 Thomas Strønstad-Løseth Gneist,IL 21,95 21,95
176 Sander Dalbu Steinkjer Friidrettsklubb 23,17 23,16
152 Jonas Berggård Skåden Sandnes IL 21,58 21,58
42 Didrik Grøm Fredrikstad IF 22,61 22,32
236 Simen Nordheim Berg Vidar, Sportsklubben 31,29
218 Kristian Brede Drabløs Tyrving IL 22,52 22,52
66 Andreas Haara Bakketun Gular, IL 21,20 21,20
23 Jonas André Ose Dimna IL 21,87 21,87
223 Sigurd Clementsen Tyrving IL 22,58 22,58
76 Sondre Lindaas Gjesdal Gular, IL 21,97 21,90
106 August Hemstad Moelven IL 22,77 22,77
97 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 23,01 23,01

 

MS 4×200 m Stafett 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
8 Steinkjer Friidrettsklubb
5 Moelven IL
4 Gular, IL
3 Gneist,IL

 

KS 4×200 m Stafett 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB:   Resultat:  
10 Tyrving IL
9 Stjørdal Friidrettsklubb
7 Sandnes IL
6 Ranheim IL
2 Fredrikstad IF
1 Dimna IL

 

KS 800 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
86 Ingrid Kilvær Nilssen Herøy IL 2,16,01 2,14,71
162 Malin Søtorp Solberg Sarpsborg IL 2,12,29mx 2,12,29mx
222 Sigrid Alvik Tyrving IL 2,11,78 2,10,23
234 Pernille Karlsen Antonsen Vidar, Sportsklubben 2,05,58 2,05,58
213 Christine Næss Tyrving IL 2,08,63 2,08,63
197 Malin Ingeborg Nyfors Tjalve, IK 2,07,90 2,07,90
164 Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF 2,03,92 2,03,92
201 Solveig Cristina Hernandez Vråle Tjalve, IK 2,06,51 2,06,51

 

MS 800 m
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
173 Grégory Bernage Steinkjer Friidrettsklubb 1,53,51 1,53,51
77 Timmi Brandvik Anderl Gular, IL 1,54,63 1,54,63
225 Benjamin Olsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 1,50,52 1,50,52
141 Ole Sivert Røyrhus Ranheim IL 1,54,03 1,53,91
16 Leon Samuel Douglas Mjaaland BUL, IL i 1,51,06 1,51,06
95 Tobias Johansen IK Hind 1,55,84 1,55,84
100 Sigurd Tveit Kristiansands IF 1,48,30 1,48,30
88 Magnar Fossbakken Lundberg Hommelvik IL 1,53,08 1,53,08
17 Markus Einan BUL, IL i 1,47,34 1,47,34
74 Mats Hauge Gular, IL 1,50,03 1,50,02

 

MS Lengde u.t.
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
149 Alexander Skrede Sandnes IL 2,89
87 John-Arild Steen Hommelvik IL 3,14 3,36
5 Joachim Peter Skjønhaug Bækkelagets SK 3,34
60 Ilunga Josue Kongolo Gneist,IL 3,07
18 Sander Werge Nilsen BUL, IL i 1,47
10 Kenneth Bjorvatn Birkenes IL 3,53
2 Alexander Nyberget Askim Idrettsforening 3,14 3,14
156 Soban Mortaza Inayat Sandnes IL 3,09
118 Stig Ove Dahlen Selnes Namsen Friidrettsforening 3,27

 

MS Høyde 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
38 Teodor Heldal Fana IL 1,95 1,95
33 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 1,90 1,90
199 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 2,09 2,12
40 Vetle Raa Ellingsen Fana IL 2,08 2,10

 

MS 60 m hekk
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
135 Antoine Gabriel Vincent Ranheim IL 8,62
59 Herman Ellingsen Gneist,IL 8,38
140 Olav Kvåle Gissinger Ranheim IL 9,05 8,95
58 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 8,34 8,34

 

MS 3000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
238 Theodor Berre Jacobsen Vidar, Sportsklubben 8,32,60 8,32,60
104 Petter Johansen Lillehammer IF 8,12,33 8,12,33
75 Sondre Arne Hoff Gular, IL 8,18,45 8,18,45
224 Andreas Fjeld Halvorsen Ullensaker/Kisa IL Friidrett 8,12,82 8,12,82
73 Matias Andersen Førde Gular, IL 8,18,73 8,18,73
186 Vegard Vesterhaug Warnes Svorkmo N.O.I. 8,33,30 8,33,30
85 Halvor nymoen Herkules 8,23,77 8,23,77
90 Erik Tangen Gundersen Idrettslaget Skjalg
163 Sondre Rishøi Selsbakk IF 8,46,23 8,24,47
13 Filip Aleksander Meo BUL, IL i 8,23,84 8,23,84
69 Eldar Thomassen Fagerbakke Gular, IL 8,18,96 8,18,96
68 Eivind Trym Wikshåland Gular, IL 8,09,70 8,09,70
226 Fredrik Sandvik Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,55,19 7,55,19
67 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL 7,59,17 7,58,01
228 Per Svela Ullensaker/Kisa IL Friidrett 7,54,08 7,53,87

 

MS Stav 

Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
114 Atcha Prommetta Moss IL 4,20 4,20
185 Sander Oppen Sturla IF 4,75 4,75
36 Sebastian Røed Hovland Fana IL 4,74 4,74
159 Simen Johan Teigstad Sandvin, IL 4,30 4,30
35 Philip Andreas Kubon Fana IL 4,85 4,90
9 Eskil Reier Njerve Bergens TF 4,24 4,52
34 Pål Haugen Lillefosse Fana IL 5,75 5,75
140 Olav Kvåle Gissinger Ranheim IL 4,20 4,20

 

KS Lengde u.t. 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
41 Mia Popovic Evensen FIK Orion 2,77
167 Gracia Thiama Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 2,74
155 Selma Ims Sandnes IL 2,42
11 Lotta Flatum Brandbu IF 2,36
158 Synne Eikeland Sandnes IL 2,39
12 Angelica Okparaebo BUL, IL i 2,47
151 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 2,58
184 Ester Holt Sturla IF 2,64
131 Emelia Tveitå Otra IL 2,48
154 Live Haugstad Hilton Sandnes IL 2,68
93 Tonje Nedberg Idrettslaget Skjalg 2,45
111 Sigrid Kongssund Amlie Moelven IL 2,51
172 Emily Nyborg Steinkjer Friidrettsklubb 2,58 2,63
15 Lene Onsrud Retzius BUL, IL i 2,53

 

KS 3000 m 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
237 Marte Hovland Vik IL 10,34,64
83 Kristine Lande Dommersnes Haugesund Idrettslag Friidrett – gr 9,40,67 9,33,92
230 Emilie Mo Vidar, Sportsklubben 9,53,93
113 Live Johannessen Solheimdal Molde Olymp 9,30,08 9,30,08
145 Ina Halle Haugen Runar, IL 9,11,81 9,11,81
183 Hanne Mjøen Maridal Strindheim il 9,28,9 9,28,9
200 Sigrid Jervell Våg Tjalve, IK 9,12,52mx 9,06,75
56 Eli Anne Dvergsdal Gneist,IL 9,50,73 9,38,01
146 Kristine Eikrem Engeset Runar, IL 9,22,62 9,06,98
150 Christina Maria Toogood Sandnes IL 9,24,13 9,24,13

 

KS Høyde 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
84 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 1,65 1,70
214 Hedvig Kallåk Tyrving IL 1,70 1,78
202 Telma Björk Rostoft Kristjansson Tjalve, IK 1,66 1,66
45 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,63 1,63
3 Michelle Marie Nyberget Askim Idrettsforening 1,65 1,67
207 Caroline Sophie Røhm Fleischer Trondheim Friidrett 1,72 1,83
120 Malin Støyva Norna-Salhus IL 1,74 1,80

 

Para MS Lengde 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
99 Nikkolaj Gulbrandsen Kristiansands IF 4,95 4,95
127 Vegard Dragsund Sverd Norna-Salhus IL
178 Eirik Lindø Stjørdal Friidrettsklubb 5,01 5,01

 

MS Lengde 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
97 Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde Kristiansands IF 6,76 6,76
204 Henrik Flåtnes Tønsberg Friidrettsklubb 7,87 7,98
205 Sebastian Berntsen Tønsberg Friidrettsklubb 6,93 6,93
1 Christian André Thomassen Aremark IF 6,87 6,87
152 Jonas Berggård Skåden Sandnes IL 5,99 6,78
130 Magnus Reigstad Osterøy IL 7,14 7,14
199 Sander Aae Skotheim Tjalve, IK 7,40 7,55
29 Carl Erik Hjellestad Landsvik Fana IL 6,89 6,89
232 Ingar Bratseth-Kiplesund Vidar, Sportsklubben 7,89 8,10A
198 Marius Bull Hjeltnes Tjalve, IK 7,46
58 Gjert Høie Sjursen Gneist,IL 6,95 7,19

 

KS 60 m hekk 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
160 Magdeli Støten Sarpsborg IL 8,67
179 Elise Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 8,92 8,92
148 Agathe Holtan Wathne Sandnes IL 8,37
191 Emilie Sandberg Tjalve, IK 8,90
122 Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL 8,36
93 Tonje Nedberg Idrettslaget Skjalg 8,72 8,72
46 Marlen Elisabeth Johansson Aakre Fredrikstad IF 8,63 8,63
180 Stine Grong Ruud Stjørdal Friidrettsklubb 9,12 9,12
216 Ida Sophie Leir Tyrving IL 9,61 9,61
195 Kajsa Rooth Tjalve, IK 8,62 8,62
231 Helene Oulie Vidar, Sportsklubben 8,94
233 Ingrid Pernille Rismark Vidar, Sportsklubben 8,48
102 Andrea Rooth Lambertseter IF 8,22 8,22
229 Elea Jørstad Bock Vidar, Sportsklubben 8,80
165 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett
203 Vilde Humstad Aasmo Tjalve, IK 9,00

 

U20 Kvinner Lengde u.t. 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
84 Lillian Amponsah Washington Hellas, IF 2,74
50 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 2,49
187 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 2,66
27 Edel Halle Fagernes IL 2,50 2,50
45 Jamila Isman Fredrikstad IF 2,43

 

U20 Menn Lengde u.t.
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
206 Sondre Evensen Tønsberg Friidrettsklubb 3,08
169 Tshishimbi Nissi Kongolo Søndre Land IL, Friidrett 3,01
49 Emil Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 2,97
33 Oscar Barikmo Stuhr Fana IL 2,65
35 Philip Andreas Kubon Fana IL 3,01
170 Adrian Antero Kinnunen Steinkjer Friidrettsklubb 2,52
119 Anders Vik Norna-Salhus IL

 

KS Lengde 
Plass: Startnr: Navn: Klubb SB: PB: Resultat:
32 Mathilde Handeland Fana IL 5,36 5,36
181 Thale Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 6,13 6,15
182 Thea Leirfall Bremset Stjørdal Friidrettsklubb 5,85 5,88
193 Hedda Kronstrand Kvalvåg Tjalve, IK 5,76 5,76
24 Kornelia Roppen Dimna IL 5,70 5,78
57 Emma Dahl Sørbo Gneist,IL 5,46 5,55
151 Hanne Berit Irgens Sandnes IL 6,06
129 Sofie Olsvold Hausberg Os Turnforening 5,30 5,32
138 Mia Guldteig Lien Ranheim IL 6,31
216 Ida Sophie Leir Tyrving IL 4,84 4,84
220 Miranda Lauvstad Tyrving IL 5,60 5,60
187 Lisa Wilker Tingvoll Friidrettskl. 5,50 5,95
30 Frida Sætrum Fana IL 5,09 5,09
50 Lea Alise Gundersen Fyllingen IL (Allianse) 5,64 5,64
165 Sunniva Indahl Ski IL Friidrett 5,29 5,37
41 Mia Popovic Evensen FIK Orion 5,98 5,98
65 Una Haukanes Gneist,IL

 

 

 

 

Følg oss på sosiale medier

ABONNER PÅ NYHETSBREVET

For å se hvordan vi bruker din informasjon, ta en titt på vår Privacy policy